Amennyiben hírlevelünk nem jelenik meg helyesen, kérjük, kattintson ide!
2019 / 1 - Álláspályázati felhívás

Tisztelt Partnerünk!

A Bio-Science Kft. a biológiai, de legfőképpen a molekuláris biológiai tudományos kutatómunkához, illetve a molekuláris diagnosztikához szükséges berendezésekkel és reagensekkel, az ezek használatát segítő szoftverekkel, valamint oktatási és szaktanácsadási szolgáltatásaival, szervizszolgáltatással áll ügyfelei rendelkezésére.

Cégünk KOLLÉGÁKAT keres a következő munkakörökre:

Termékmenedzser

Feladatok

  • NGS, szekvenálás, qPCR, primer tervezés, klónozás, „génsebészet” témakörében tanácsadás.
  • Potenciális új üzleti partnerek felkutatása, látogatása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel.
  • A forgalmazott termékek képviselete és értékesítése, árajánlatok kidolgozása.
  • Kommunikációs anyagok, kiadványok előkészítése.
  • Új termékek bevezetésében való részvétel.
  • Piaci adatok elemzése, kimutatások készítése.

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség: pl. biológus, biofizikus, biotechnológus.
  • NGS / klónozás / primer tervezés /„génsebészet” területén tapasztalat és laborgyakorlat.
  • Szakmai fejlődésre nyitott, dinamikus hozzáállás.
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).
  • Gépjármű vezetői engedély, vezetési gyakorlat.
  • Jó kommunikációs készség, precizitás, pontosság, megbízhatóság, gyors, önálló munkavégzés, utazásra való hajlandóság, együttműködő képesség, kreatív és strukturált gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség.
  • Előny, ha értékesítési területen tapasztalata van.

Termékfelelős

Feladatok

  • A termékek eladási folyamatának végigvezetése: ajánlat kérés, - készítés, rendelés visszaigazolás, megrendelés, szállítás lebonyolítása, bevételezés, kiszállítás lebonyolítása, számlázás, reklamációkezelés stb.
  • közreműködés tenderekben,
  • folyamatos kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel: vevőkkel és szállítókkal
  • részvétel rendezvényeken, kiállításokon
  • kommunikációs anyagok, kiadványok előkészítésében való részvétel

  • felsőfokú B.Sc./M.Sc. természettudományos végzettség vagy kereskedelmi végzettség
  • minimum közép szintű angol nyelvtudás
  • személyiségjegyek: precizitás, pontosság, megbízhatóság (gyors munkatempó mellett is), gyors, önálló, dinamikus munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, kreatív és strukturált gondolkodásmód, együttműködő képesség, kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség.

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Próbaidő után a havi béren felül cafeteria rendszer.
  • Vállalati gépkocsi (termékmenedzser esetén)
  • Vállalati mobiltelefon
  • Képzések (külföldi és belföldi egyaránt).

Jelentkezni írásban a zsengeller.anita@bio-science.hu e-mail címre elküldött magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet.

Kérdése van? Írjon nekünk!
BIO SCIENCE

1119 Budapest, Andor u. 47-49.
Tel: (06-1) 463-5077 | Fax: (06-1) 463-5261
E-mail: bio-sci@bio-science.hu